AZ OLDAL TARTALMA OLYAN HÍREKET TARTALMAZ AMI MAGYARORSZÁGHOZ KAPCSOLÓDIK KÉPEK VIDEOK SEGÍTSÉGÉVEL !!!
AZ OLDAL ESEDLEGESEN NÉMELYEK TARTALMÁBAN KISKORUAKNAK NEM AJÁNLOTT AMI AZT JELENTI HOGY 14-16-18 ÉVESEKNEK AJÁNLOTT EZ ALATTI KOR OSZTÁLY A SZÜLŐFELELŐSÉGÉRE VALÓ TEKINTETÉBEN OLVASHATJA NÉZHETI
ELNÉZÉST KÉRÜNK AZ ESEDLEGESEN BÁNTÓ TARTALMAKÉ
AZ OLDAL TÖREKSZIK A VALÓSÁGOT MUTATNI ÉS ELEMEZNI!!!
Sajnálatos modon a mai Magyarország helyzete azt diktálja hogy kihozza az embereket az utcára.
Eredetileg unios tag állam vagyunk a fizetésünk alig éri el a 100 000 azaz százezer forintot. A minimál bér el sem éri. Egy 8 általános osztályú Magyar embernek a fizetése vagy épenséggel 1-2-3 hónapos szerződésekkel ki szurják a szemünket ezért a mai mindennaos életben nagyon sok ember éhezik vagy épen lakását veszti el munkahelye szünik meg.
itt egy link sajna az állításomat bizonyítja
ha a link nem müködne illezd be a böngsző sávjába a következő linket!!!
http:/www.facebook.com/ehsegmenet2013
-------------------------------------------------------------------------------------
Egyre növekvő aggodalmakkal tekintenek hazánkra a külföldi szakemberek - derül ki a Bloomberg írásából.
A Bloomberg hírügynökség cikke felidézi Orbán Viktor keddi beszédét, mely szerint a kormány célja, hogy csökkentse a magyar bankrendszer külföldi tulajdonarányát, és ez a célszám 50 százalék lenne. Emellett megemlítik az öthónapos csúcsra emelkedő csődkockázati felárunkat, és az EU által is vitatott alkotmánymódosítást is veszélyes elemként ítéli meg a Bloomberg. Orbán szerint ugyanis nem egészséges, hogy a magyar bankrendszernek ilyen mértékben külföldi tulajdonosai vannak.
A cikk szerzője szerint a javaslat azzal fenyeget, hogy méginkább növekedne a szakadék az EU és a "eladósodott keleti állam" között, amit az alkotmánymódosítás is csak megerősít. Felidézi, hogy a befektetők már így is szabadulnak a forinttól Matolcsy Görgy jegybankelnökké történő kinevezése óta.
"Ha a magyar kormány és az új jegybanki vezetés továbbra is az unortodox irányt követ, komoly veszélye van egy piaci összeomlásnak" - véli a dán Danske Bank elemzője, Lars Christensen. "Egyre nehezebbnek látjuk a magyar kormány költségvetési kiadásainak nemzetközi piacokról történő finanszírozását, ha a kormány és a jegybank nem tesz valamit nagyon gyorsan a piaci félelmek csitítására".
"Orbán Viktor ki szeretné kényszeríteni, hogy a külföldi bankok elhagyják az országot, de ez sem a demokrácia, sem pedig a szabad piaci szemszögből nem elfogadható" - véli a lengyel Ipopema Securities igazgatója, John Milton.
mfor.hu